Preloader
Moment. Przygotowujemy się.
Menu

Odzież szkolna z logo

Jednolite uniformy w szkołach pozwalają na budowanie poczucia wspólnoty w każdej placówce. Odpowiednio zaprojektowane i uszyte mundurki gwarantują pełen komfort, który jest niezwykle ważny podczas zdobywania wiedzy. Firma Seisan to producent odzieży szkolnej posiadający wieloletnie doświadczenie na rynku. Każdy mundurek, który opuszcza naszą szwalnię, spełnia najwyższe wymagania nie tylko pedagogów, ale również samych uczniów. Odzież szkolna


Odzież szkolna od polskiego producenta

To, jak ma wyglądać mundurek, regulowane jest przez statut danej placówki. Ważne jest to, aby uniform posiadał dwie wersje - zarówno na ciepłe, jak i chłodniejsze miesiące. Firma Seisan oferuje odzież szkolną z logo szkoły na każdą porę roku. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie nanieść odpowiednią grafikę na bawełniane koszulki, koszule, polarowe bluzy, krawaty, a także spodenki. Szczególną popularnością w naszej ofercie cieszy się t-shirt z logo szkoły, który świetnie sprawdzi się przede wszystkim latem. Wykorzystanie wysokiej jakości materiałów sprawia, że koszulka odpowiednio odprowadza wilgoć i gwarantuje pełen komfort cieplny. Zimą natomiast świetnie sprawdzą się bluzy z logo szkoły, wykonane z miękkiej tkaniny. Na życzenie klienta możemy wykonać zarówno model zarówno typu pullover, jak i rozpinany, idealny na kapryśną pogodę. Bluzy szkolne i uniwersyteckie od Seisan gwarantują nie tylko pełen komfort noszenia, ale też świetnie prezentują się w połączeniu z resztą uniformu.

Zapraszamy placówki edukacyjne do kontaktu z firmą Seisan. Wykonana przez nas odzież szkolna z logo pozwoli stworzyć spójną identyfikację wizualną. Gwarantujemy krótki czas oczekiwania i stuprocentowe zadowolenie z zamówionego towaru. Skontaktuj się z nami w temacie odzieży szkolnej przy pomocy formularza, wyślij zapytanie e-mailem lub zadzwoń.