Preloader
Moment. Przygotowujemy się.
Menu

Odzież pracownicza

Odzież BHP jest nieodłącznym elementem pracy w wielu miejscach. Jako producent ubrań roboczych rozumiemy, że doskonałe, wytrzymałe wykonanie jest priorytetem przy tego typu wyrobach. Dlatego właśnie stawiamy na profesjonalne wykonanie. Produkcją odzieży roboczej na zamówienie zajmujemy się od wielu lat. Jako Seisan działamy już od roku 1993. Bazujemy na naszym wieloletnim doświadczeniu i szerokiej wiedzy z zakresu szycia ubrań roboczych, co pozwala nam na tworzenie najwyższej jakości produktów zgodnych z życzeniami klientów.


Seisan - producent odzieży ochronnej roboczej

Każdy producent odzieży BHP powinien zdawać sobie sprawę z tego, że materiał użyty do wykonania ubrania musi być szczególnie wytrzymały na działanie różnych czynników. Podczas wykonywania pracy jest on narażony na różnego rodzaju uszkodzenia. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by ubrania robocze na zamówienie wychodzące z naszych szwalni były na nie odporne. Zależy nam na tym, by produkty marki Seisan służyły klientom jak najdłużej. Naszą odzież roboczą dla pracowników szyjemy w taki sposób, aby zapewnić im komfort oraz swobodę ruchu. Oczywiście niezmiernie ważnym dla nas aspektem jest także profesjonalna prezentacja. Jako producent odzieży roboczej zdajemy sobie sprawę z tego, że często bywa ona fizyczną reklamą firmy. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby jej wykonanie spełniało oczekiwania naszych klientów.


Odzież robocza na zamówienie doskonałej jakości

Seisan to polski producent ubrań roboczych. Dla nas liczy się zadowolenie klienta, dlatego wykonujemy nasze produkty zgodnie z jego życzeniem. Szyjemy odzież roboczą na zamówienie. Oferujemy wiele stylów, materiałów i fasonów. W swojej ofercie posiadamy między innymi koszulki oraz fartuchy BHP. Używamy wyłącznie tych materiałów, które nie zawierają szkodliwych barwników. Dzianiny użyte do szycia odzieży roboczej w naszej szwalni posiadają certyfikaty EKOTEX. s


Branding - ubrania z logo firmy dla pracowników

Seisan to nie tylko polski producent odzieży roboczej. Oprócz samego szycia zajmujemy się także brandingiem ubrań z logo firmy dla pracowników. Oferujemy dowolność w wybraniu metody nanoszenia znaku firmowego, zapewniając tym samym doskonałe wykonanie. Na odzież pracowniczą nanosimy logo za pomocą haftu, sitodruku, aplikacji, sublimacji, nadruku laserowego. Oferujemy również inne metody brandingu. Gwarantujemy dokładność wykonania co do detalu.

Wstecz
Dalej