Preloader
Moment. Przygotowujemy się.
Menu

Bluzy polarowe i dresowe

Jesteśmy polskim producentem bluz dresowych z kapturem męskich i damskich. Wyróżnia nas pasja do szycia i brandingu. Produkcja bluz z nadrukiem firmowym to nasze rzemiosło, którym zajmujemy się już od roku 1993. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie podołać każdemu zadaniu podczas tworzenia bluzy reklamowej z kapturem lub bez.


Seisan - polski producent bluz dla Twojej firmy

Oferujemy wiele rodzajów bluz dresowych: z kapturem, męskich i damskich. Dla nas liczy się nie tylko nienaganne wykonanie, ale i różnorodność. Mamy do wyboru wiele wysokojakościowych materiałów. Jesteśmy polskim producentem przede wszystkim bluz polarowych oraz dresowych, jednak szyjemy również takie z materiału softshell i innych tekstyliów. Niezwykle istotne jest dla nas, aby tkaniny, których używamy, nie zawierały szkodliwych barwników. Właśnie z tego powodu produkowane przez nas bluzy dla firm wykonane są z materiałów posiadających certyfikaty EKOTEX.


Bluzy z logo firmy w każdej odsłonie

Jednak różnorodność materiałów to nie jedyna rzecz, która nas wyróżnia. W ramach naszych usług oferujemy dowolność wyboru fasonu i kroju bluzy z logo firmy. Szyjemy odzież według pomysłów naszych klientów. Nasza szwalnia oferuje bluzy z kapturem i bez kaptura, damskie, męskie, ze ściągaczami, z kieszeniami lub bez. Oferujemy dowolność projektu i gwarantujemy zgodne z nim wykonanie. Bluza naszej polskiej produkcji nie ma sobie równych.


Nasza szwalnia odzieży roboczej w Łodzi

Nasze wyroby pochodzą ze szwalni ubrań reklamowych w Łodzi. To właśnie tam szyte są nasze ubrania. Znamy potrzeby naszych klientów i rozumiemy jak ważna jest dla nich dobra jakość bluz brandowych. Dlatego właśnie zależy nam, aby produkty tworzone przez nas spełniały wszelkie oczekiwania. Szyjemy bluzy reklamowe z kapturem tak, aby osiągnąć maksymalne zadowolenie naszych klientów. Dla nas liczy się każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Jako producent bluz sportowych zależy nam przede wszystkim, aby prezentowały się one profesjonalnie i były wygodne podczas noszenia.


Branding - bluzy z nadrukiem firmowym produkcji Seisan

Nasze bluzy polarowe z nadrukiem firmowym wykonane są z niezwykłą precyzją nie tylko pod względem samego szycia, ale także brandingu. Oprócz samej produkcji bluz polarowych zajmujemy się także wykonywaniem na nich nadruków. Co więcej, znakujemy również gotowe produkty. Oferujemy wiele metod nanoszenia znaku firmowego na ubranie. Znak firmowy na bluzie z kapturem reklamowej produkcji Seisan może powstać za pomocą różnych metod np. haftu lub nadruku. Dobór odpowiedniego rodzaju brandingu zależy od indywidualnych potrzeb klienta. Z naszej strony gwarantujemy doskonałe i trwałe wykonanie wspaniale odzwierciedlające projekt.


Wstecz
Dalej